Červenec 2014

skici

27. července 2014 v 16:04 | LucieT |  obraz
Přes neusálou tématickou nestálost skicovaných výjevů, jsem se při posledních několika přidržela banditího vesmíru. Měla bych, protože jsem si naplánovala jejich svět zkonstruovat během prázdnin...(Což už teď ostatně nestíhám)

První výřez je z papíru o Sun, jejíž celou postavu jsem sem pověsila včera. Chtěla jsem si tu ujasnit pár věcí o jejím obličeji, aby už se nestalo, že by na každém obrázku vypadala jako někdo jiný.

Mona a její múza. Bez vědomí, ale stále se trochu vznášející nad okrajem útesu (který při skenování přestal být patrným). Tento výjev čeká na digitální vytažení kresby a odpovídající vybarvení.

A naposledy jedna z dob, kdy se nic z míněného příběhu ještě nedělo. Mona a múza

sun

26. července 2014 v 12:39 | LucieT |  obraz
Pravda je, že ne každý obrázek mi stojí za vystavění nového článku, jehož text by byl nicneříkající a s účelem čistě doprovodným. Je mi to trochu líto. Jednak proto, že díky nečlánkování tento blog chátrá a pak taky proto, že to může vypadat, jako bych neměla co říct. A to není pravda. Jen si všechna ta sdělení nechávám do kreseb (a rozsáhlých příběhů, které se stále nachází převážně v mojí hlavě).

Jinak se můžete seznámit. Toto je Sun a příhodně se kolem ní bude točit celý vesmír banditů, který si říká o animovaný poutač. Snad se ho dočká.

tazz a múza

16. července 2014 v 13:18 | LucieT
Letošní prázdniny mi neposkytují tolik času na vlastní zbytečnosti, jako prázdniny minulé. Nicméně jsem nějaký čas i tak vydolovala a proměnila je v následující. Je to malá část rozsáhlého a vpodstatě nesmyslného příběhu, jehož většina se stále nachází pouze v mojí hlavě. (Těšte se na další)...

Tazz a jeho nově objevená múza...

pro skici, které mi nestojí za vytváření článku jsem vytvořila tumblr, kam neustále a nejaktuálněji přispívám.

Mějte se krásně